Detaje mbi Pronen

Apartament me qera ne Vlore prane detit.

Shtepi pushimi me qera ne Vlore 1
 • Cmimi: €130
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 80 m2
 • Nr. Listimi: 191

Apartament 1+1 me qira ne Uje te Ftohte ,Vlore. Disponon nje dhome ndenje/ ambjent ngrenie, 1 dhome gjumi , 1 tualet me nje siperfaqe 80 m2. Ndodhet prane shetitores kryesore ne bregdet me pamje te detit Adriatik.I diponueshem per qira sezonale per te kaluar pushimet verore.Shpejtoni te rezervoni tani pushimet tuaja.

 • Afer detit
 • Ballkon
 • I disponushem per qera vjetore dhe sezonale.
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte