Detaje mbi Pronen

Apartament i ri me qera ne qender Vlore

irfani foto 3
  • Cmimi: €110
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 76 m2
  • Nr. Listimi: 118

Apartament 1+1 me qera ne Rrugen Demokracia ne Vlore. Apartamenti eshte i ndare ne nje dhome gjumi,1 ambjent ndenje/ ngrenie te perbashket. Siperfaqe e brendshme e mire organizuar.Pozicion i mire i pallatit dhe lagje e qete per banim.Pallati sapo ka perfunduar dhe eshte i pajisur me ashensor.

Per nje vizite prane tij na telefononi!

  • I pamobiluar

Prona ne Harte