Detaje mbi Pronen

Apartament me qera ne Vlore Rruga Murat Terbaci

Apartament me qera ne Vlore bregdet3
 • Cmimi: €250
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 118 m2
 • Nr. Listimi: 185

Apartament me qera ne Vlore rruga Murat Terbaci bregdet. Disponon dy dhoma gjumi, sallon dhe ambjent ngrenie, korridor, 2 tualet dhe 2 ballkon me pamje deti. Ndodhet prane shetitores ne Plazhin e Ri. Mobilim modern dhe funksional.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: info@century21danushi.com!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Kondicioner
 • Pamje nga deti
 • Prane rruges kryesore
 • Zone parkimi

Prona ne Harte